Рус Укр

Кладочні суміші

Поряд з основною продукцією – бетонними сумішами та блоками — завод "Югора" виробляє якісні цементні кладочні розчини. Ці компоненти завжди застосовуються під час будівництва різних об’єктів чи проведення ремонтних робіт.

Покупцям ми пропонуємо такі розчини:

  • ·кладочний цементний РК чи РЦ з рухомістю П8 марок М50 - М200;
  • ·кладочний цементний РК чи РЦ з рухомістю П12 марок М50 - М200;
  • ·цементний РЦГ (“гарцовка”) Ж1 марок М50 - М200.

Перелічені розчини є якісними матеріалами для надійного укладання цегли чи будь-яких блоків, виготовленні стяжок підлог, штукатурних робіт, підготовки покриття доріг, чи інших робіт. Норма відпуску розчинів починається від 0,1 м3.

У складі заводу влаштовано власну акредитовану випробувальну лабораторію будівельних матеріалів. Продукція, що виготовляється, проходить там ретельну перевірку. Сертифікат, що отримує кожна партія, гарантує відповідність властивостям, що зазначені у ДСТУ Б В.2.7-23-95 “Розчини будівельні”.

Будь-який будівельний розчин, виготовлений на бетонному заводі, відповідає усім вимогам з дотримання пропорцій та однорідності суміші. У побутових умовах отримати належну якість дуже складно.

Важливим елементом виробництва будівельних сумішей на нашому заводі є те, що воно здійснюється в повністю автоматизованому режимі. Усю технологічну лінію від завантаження сипкими матеріалами бункерів та до вивантаження готових сумішей в авто-бетонозмішувачі забезпечує італійська спеціалізована комп’ютерна система управління технологічним процесом. Вона виключає можливість появи помилок, пов’язаних з дозуванням сипких компонентів чи добавок під час виготовлення сумішей.

Окрім виробництва сумішей та блоків компанія займається продажами щебню, відсіву та піску — традиційних матеріалів для будівництва.

Продукція

Бетонний завод "ЮГОРА» пропонує:
Бетон від марки В7,5 до марки В30, пластичністю П1-П4
розчини кладок
Фундаментні блоки, піноблоки
Цемент в мішках
Щебінь, відсів, пісок
Доставка бетону, розчину, ЗБВ
Тел: (067) 309-09-09, (050) 446-11-36.