Рус Укр

Про компанію

Бетонний завод "Югора" (бетон Васильків, Фастівський район) – виробник будівельних сумішей (товарні бетони, бетонні розчини різних марок), фундаментних блоків (ФБС) у Фастівському районі Київської області. З 2007 року компанія успішно зарекомендувала себе виробництвом якісної продукції, що підтверджується довірою постійних клієнтів та стабільним потоком замовлень.

ТЕХНОЛОГІЧНОЮ ОСНОВОЮ БЕТОННОГО ЗАВОДУ Є СУЧАСНА ВИРОБНИЧА БАЗА, ЩО МІСТИТЬ ТАКИЙ КОМПЛЕКС ОБЛАДНАННЯ:

  • італійський бетонно-змішувальний вузол продуктивністю 75м3/годину;
  • промислова автоматична установка для просіювання піску;
  • сучасну систему пневмовакуумного розвантаження цементу з хопперів в силоси;
  • механізм з фасування цементу в мішки;
  • автомобільні ваги до 60 тонн.
  • обладнання для виробництва фундаментних блоків;

При виготовленні спецбетонів використовується пісок, який просівається на промисловій автоматичній установкці.

Окрім перелічених виробничих модулей у складі заводу присутня власна акредитована випробувальна лабораторія будівельних матеріалів. Уся продукція, що виготовляється на заводі, проходить перевірку в цій лабораторії та завдяки цьому – на кожну партію продукції видаються паспорти якості.

Важливим елементом виробництва будівельних сумішей на нашому заводі є те, що він здійснюється в повністю автоматизованому режимі. Усю технологічну лінію від завантаження сипкими матеріалами бункерів та до вивантаження готових сумішей в автобетонозмішувачі, забезпечує спеціалізована комп’ютерна система управління технологічним процесом. Вона розроблена італійськими фахівцями та виключає можливість появи помилок, пов’язаних з дозуванням сипких компонентів чи добавок під час виготовлення сумішей. Завдяки цій системі практично виключена можливість недовантажень чи виготовлення неякісної продукції.

Окрім виробництва будівельних сумішей, ми займаємося продажем щебня, відсіву та піску, тобто здатні забезпечити будь-який будівельний об’єкт усіма основними матеріалами для здійснення будівництва чи ремонту.

Корисно знати

Вода на поверхні. Правильно приготовлений бетон має досить густу однорідну консистенцію. Деякі оператори міксерів пропонують розбавити бетонну суміш водою для більш зручної укладки або роблять це самостійно без вашої участі. Такі заходи неприпустимі і неминуче призводять до втрати міцності. Після заливки розведеного бетону в опалубку на поверхні стоять «калюжі» води.

Густина

Найперше на що варто звернути увагу. Правильно підібраний склад має однорідну структуру. Щебінь рівномірно розподілений по всьому об'єму і не осідає вниз. Не допускається переглядання звалялися грудок наповнювачів. Це говорить про недостатній перемішуванні суміші і неправильному підборі співвідношення компонентів. Досить занурити руку в бетон на 10-15 мм. Ви обов'язково повинні намацати щебінь.

Однорідність