Рус Укр

Фундаментні блоки

Власне виробництво заводу «Югора» забезпечує високу якість фундаментних блоків за адекватних цін на них. Якість бетону, з якого виготовляються фундаментні блоки, контролюється італійською автоматизованою комп’ютерною системою дозування.

Окрім цього в складі заводу - власна акредитована випробувальна лабораторія будматеріалів. Продукція, що виготовляється заводом «Югора», проходить там перевірку. Звичайно, ФБС, що виробляються, суворо відповідають ДСТУ Б В.2.6-108:2010.

Окрім якісної продукції власного виробництва - цементу, будівельних сумішей, розчинів, фундаментних блоків (суцільних) - компанія пропонує і супутні матеріали. В комплексі послуг виконуємо й довоз переліченого власним транспортом в межах Васильківського району чи Київської області.

Якісні матеріали є основою будь-якого успішного проекту в будівництві, тому наша пропозиція - продаж бетонних фундаментних блоків (ФБС) від виробника — зацікавлює багатьох. Бо компонентами наших виробів є пропоновані і окремо пісок, щебінь, гранітний відсів.

Ви можете замовити постачання бетонних фундаментних блоків зараз з нашого сайту, заповнив форму зворотнього зв’язку. Постачання відбувається в необхідних вам кількостях, у найкоротший можливий термін та в зручний час за домовленістю.

Продукція

Бетонний завод "ЮГОРА» пропонує:
Бетон від марки В7,5 до марки В30, пластичністю П1-П4
розчини кладок
Фундаментні блоки, піноблоки
Цемент в мішках
Щебінь, відсів, пісок
Доставка бетону, розчину, ЗБВ
Тел: (067) 309-09-09, (050) 446-11-36.